افزایش ممبرهای کانال

اگر شما ادمین (مسئول) یا مدیر کانالی تلگرامی هستید و یا رویا در ذهنتان به وجود آمده که کانالی تلگرامی بسیازید در هر صورت بعد از مدتی شما از تعداد کم ممبر یا اعضای کانال خود خسته می شوید و به دلایل مختلفی مانند خرید و یا فروش جنس یا خدمات تلگرامی یا هر گونه داد و ستد یا اصلا برای جلب توجه و یا خودنمایی در نظر دوستان و آشنایان قصد این را دارید که تعداد اعضای کانال خود را بالا ببرید و کالا و اجناس خود را بیشتر بفروشید و فروش خود را بالاتر ببرید و همچنین از توجه بیشتری نزد دوستان و آشنایان از این طریق بهره مند شوید.

پس تا اخر این مقاله من رو دنبال کنید تا بهترین و کامل ترین روش ها رو در اختیارتون بزارم تا به اهداف اصلی تون برسید.

افزایش ممبرهای کانال با طراحی لوگو

1- اساسا اصلی ترین و مهم ترین بخش یک کانال تلگرامی عنوان یا نام اون و لوگو و تصویر پروفایل این کانال است. تصویر پروفایل یک کانال تلگرامی مانند صورت برای یک آدم میمونه پس خیلی مهمه و باید خیلی روش وقت بگذارید و بهترین و مرتبط ترین لوگو و تصویر پروفایل رو برای کانال تلگرامی خودتون انتخاب کنید. پیشنهاد میکنم این کار رو به یک طراح خلاق بسپارید چون لوگو و تصویر پروفایل کپی و اسکی اصلا برای مخاطب خوشایند نیست و موجب فرار اون مخاطب از کانال تلگرامی شما میشود.

افزایش ممبرهای کانال با انتخاب اسم و عنوان مناسب

عنوان و اسم یک کانال تلگرامی مانند هر مغازه یا سازمان حاوی اطلاعات مهمی است از جمله اینکه اصلا مخاطب بفهمه که محتوای کانال شما چیه و وقتی عضو کانال تلگرامی شما بشود قراره با چه مطالب و پست هایی سر و کار داشته باشه و ساز و کار و بیس کانال تلگرامی شما از چه قراره. پس در انتخاب عنوان و اسم کانال تلگرامی خود هم نهایت تفکر و تعقل رو به خرج بدهید.

2 – مطالب :

دومین موضوعی که شما باید خیلی بهش توجه کنید و البته بیشترین وقت و زمان رو براش بزارید این میباشد که نهایت سعیتون رو بکنید که محتوایی که توی کانالتون قرار میدین کپی نباشد و از کانالی دیگر اسکی نرفته باشید.

اگر این موضوع که تولید محتوایی جدید براتون مقدور و ممکن باشه که خیلی هم عالی ولی اگر این امکان وجود ندارد پس سعی کنید از منبعی جز خود تلگرام استفاده کنید و همیشه اصلی ترین منبع رو انتخاب کنید. مثلا اگر قصد این رو دارید که در کانالتون حالا به هر دلیلی ویدیو یا موضوع ژل های اسلایم قرار دهید.
پس به سراغ پیج اصلی این موضوع در اینستاگرام یعنی slime بروید یا اگر موضوع کانال تلگرامی شما درباره ی طبیعت و حیات وحش و حیوانات می باشد پس به سراغ یا سایت اصلی در مورد این مطلب برید یعنی National Geographic. بهتون قول میدم اگر همین 2 اصل بالا رو رعایت کنید و استمرار داشته باشید. کانال تلگرامی شما به یکی از پرطرفدار ترین کانال های تلگرامی تبدیل خواهد شد. و در حوضه خود جزو بهترین ها خواهید بود.

3- از تبلیغات گسترده استفاده کنید.

بله اگر میخواهید که کانال تلگرامی شما به آخرین حد ممبری و تعداد اعضای بالای خود برسد پس باید حتما و قطعا از تبلیغات استفاده کنید. تبلیغات تلگرامی به چندین روش مختلف است که یک. نمونه آن تبلیغات سروری هستش که شما پرداخت مبلغی که صاحب آن سرور و پروکسی تلگرام، اون مدیر پروکسی و سرور کانال شما رو برای تمامی کسانی که از اون سرور و پروکسی استفاده میکنند نمایش میدهد و از این طریق تعداد خیلی زیادی از افراد کانال تلگرامی شما رو میبینند و به طور حتم کانال شما با افزایش تعداد اعضا و ممبر و البته ویو و بازدید روبرو خواهد شد.

البته این نوع تبلیغات هزینه بالایی هم خواهد داشت اما یکی از مطمئن ترین راه های تبلیغاتی برای افزایش تعداد عضو و ممبر تلگرامی و افزایش بازدید میباشد. تبلیغ های تلگرامی انواع مختلف دیگری هم دارند که در این مقاله جای این سخن ها نیست و مطلب خیلی طولانی و حوصله سر بر خواهد شد. بعد حتما در این رابطه برایتان مطلب خواهم. گذاشت. البته یک راه دیگر هم هست که شما خودتان.

تبلیغ گر یا مبلغ کانال تلگرام خود باشید. بگذارید مسئله را برایتان کاملا باز کنم : وقتی شما در ابتدا و انتهای هر مطلب و پستی که در کانال تلگرامی خود لوگو و اسم و عنوان کانال تلگرامی خود را بگذارید این خودش یک نوع تبلیغ برای کانال تلگرامی شما خواهد بود پس این روش را دست کم نگیرید و حتما از این روش استفاده بکنید.