اینستاگرام در مقابل تلگرام

پروفایل اینستاگرام در مقابل تلگرام

پس از ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام میتوانید یک پروفایل مناسب برای خود انتخاب کرده بنا به سلیقه ی خودتان و در قسمت بیو گرافی پروفایل ،اطلاعاتی که مورد نظرتان است را ذکر کنید.

پست ها:

می توانید تصاویر و ویدئو های جذابی را در صفحه ی خود قرار دهید و با دنبال کنندگان خود و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
کامنت:زمانی که شما عکس یا تصویر یا ویدئویی به اشتراک بگذارید و بقیه کاربران نیز می توانند نظرات و انتقادات خود را بیان کنند و در تعامل باشید .اگر تمایلی به این امر ندارید می توانید در قسمت تنظیمات اینستاگرام گزینه ی کامنت ها را غیر فعال کنید.

داستان یا به اصلاح story:

از دیگر قابلیت های اینستاگرام می توان به استوری اشاره کرد.شما می توانید در مورد هر موضوع و محتوایی که تمایل دارید عکس ها یا ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای و یا گیف در این قسمت قرار دهید.و استیکر هاوفونت های موجود در این قسمت را به کار بگیرید و از قلم موجود نیز میتوانید برای انتخاب یک پس زمینه استفاده کنید. استوری بستر قدرتمندی برای ارتباط روزانه با مخاطبان است.

#هشتگ ها:

می توانید برای پیدا کردن عکس و محتوای مورد نظر خود در اینستاگرام از هشتگ ها استفاده کنید که این قابلیت باعث میشود ک سریع تر به چیزی که مورد نظر شما است دست پیدا کنید.
غیر فعال کردن نمایش آنلاین بودن:
اگر تمایل ندارید دیگر کاربران از رفت و آمد و آنلاین بودن شما مطلع شوند می توانید در قسمت تنظیمات اینستاگرام آن را غیر فعال کنید.

بروزرسانی اینستاگرام در مقابل تلگرام

اینستاگرام قابلیت بروزرسانی دارد و هر زمان که فایل بروز رسانی آن موجود است می توانید از طریق گوگل پلی فایل را دریافت کنید.
اینستاگرام کاربردها و قابلیت های بسیاری دارد که شما مخاطب عزیز ،نسبت به آن آگاهی دارید و ما توانستیم در این مقاله به بررسی چند نمونه از این قابلیت ها بپردازیم.

اینستاگرام در مقابل تلگرام

امروزه بحث تبلیغات در جذب مشتری حرف اول را می زنند و هیچ جوره نمی توان منکر نقش تاثیر گذار تبلیغات در فروش کالاها بود پس از فضای اینستاگرام که معمولا برای به اشتراک گذاشتن کلیپ ها و تصاویر تبلیغاتی بستر بسیار مناسبی را فراهم کرده است البته می توان تلگرام هم بعد از تاسیس کانال در شبکه خود یکی از تاثیرگذارترین روش های تبلیغاتی را در نظر گرفت کانال هایی که با جذب فالوور های آنلاین توانسته است جایگاه ویژه ای برای تبلیغات کسب کند البته این کانال ها معمولا هیچ ربطی به موضوع تبلیغ شده ندارند یک کانال پر طرفدار که معمولا مطالب طنز آمیز میگذارد،

نمی توان خیلی از کالاهای تبلیغ شده را حمایت کند بنابراین به اعتماد بسیاری از افرادی که حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارند همچنان اینستاگرام را برای بحث تبلیغات در اولویت می داند و از آنجایی که اینستاگرام فضای فضایی تصویر محور می باشد بهتر می توان مطالب تبلیغاتی را عرضه کرده وبا دادن در تصاویر در زمان مشخص شده در پیج افرادی که موفق به جذب فالوور های بیشتر شده اند کمک قابل توجهی به افزایش فروش کالاها داشته باشند،

قطعا یک عامل مهم وتاثیر گذار در نرخ تبلیغات های فضای مجازی حجم فالورها می باشد مسلما هر چه تعداد و حجم فالورهای یک پیج بیشتر باشند یک تبلیغ بازدید بیشتری خواهد داشت و در نتیجه وقتی افراد بیشتری یک تبلیغ را مشاهده کنند فروش بیشتری نصیب صاحب کالا می شود
معمولا موضوع تبلیغات با محتوای پیج هماهنگ می باشد که در این صورت سطح بازدید و در نتیجه فروش هم بیشتر می شود و هیچ محدودیتی ندارد

برخی از امکانات تلگرام

امکان بارگذاری چندین عکس پروفایل : شما میتونید هر تعداد عکسی که مایل باشید در پروفایل خود جای دهید 10 تا 100 تا
امکان بارگذاری یک فیلم چند ثانیه ای در پروفایل : بله درسته! پروفایل زنده
میتونید بجای یک عکس بی روح یک فیلم کوتاه چند ثانیه های بزارید

ربات های تلگرامی :

پای ربات ها حتی به تلگرام هم باز شده ( در سال 2018)
به عنوان نمونه می‌توان رباتی نوشت تا ویدیوهای یوتیوب را برایمان دانلود کرده و یا مطالبی را به صورت زمان‌بند، بر روی یک کانال قرار بدهد.
لازم به ذکر است که طراحی ربات کار چندان راحتی هم نیست

اشتراک گذاری موقعیت خود با مخاطب :

کافی است یک مخاطب را انتخاب کرده و بعد وارد شدن به صفحه چت آن، به دنبال دکمه ضمیمه کردن بگردید. سپس گزینه Location را انتخاب کنید.

می‌توان مشخص کرد موقعیت کنونی به صورت ایستا ارسال شده و یا به صورت لایو در اختیار مخاطب مورد نظر قرار بگیرد. همچنین قادر به مشخص کردن زمان نمایش موقعیت به صورت زنده هستید.
ویژگی های این سوپر اپلیکیشن آنقدر گسترده هست که در یک مقاله نمی گنجد و نیاز به مطالعه و همچنین استفاده عملی از این برنامه هست تا کاملا به این برنامه مسلط باشید و نهایت استفاده را از این برنامه فوق کاربردی ببرید