بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام

برای مثال اطلاع رسانی کنید که هر شب ساعت ۹شب پست می گذارید.اگر‌ شما هرروز پستی را منتشر می کنید،تا می توانید فقط یه بار در روز پست بگذارید، زیرا به تعداد زیاد پست گذاشتن هم در روز از دید فالوورها آنچنان جالب و جذاب نیست.

زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

هر پستی را با توجه به موقعیت خودش در صفحع اینستاگرامی خود منتشر کنید. بعضی پست ها زمان خاصی دارند و باید در یک موقعیت خاص خودش منتشر شود،یا اینکه اگر‌ همه مخاطبانتان در پی یک اتفاق اجتماعی هستند،سعی کنید همراهشان باشید و مربوط با آن پست بگذارید.پس تا می توانید از مخاطبین خود تافته جدا بافته نباشید. در این میان ابزار شناسی برای بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام هم معرفی می کنیم.

ابزار insight اینستاگرام می باشد. با این ابزار کاربردی می‌توانید همه ی‌اطلاعات مربوط به فالوور ها،بیشترین تایمی که در اینستاگرام فعال‌هستند را مشاهده کنید.برای اینکه بتوانید بیشترین تایمی که فالوور هایتان فعالیت دارند را مشاهده کنید به insight بروید و سپس بخش Audience بروید.در بخش فالوورها در هر روز از هفته،بیشترین تایم فعالیتشان را مشاهده خواهید کرد همچنین در insight،اینکه چند درصدی از فالورها مرد و چند درصد زن هستند را مشاهده نمایید.

این موضوع هم در معین کردن ساعت برای گذاشتن پست در اینستاگرام مهم می باشد.

در الگوریتم ذکر شده پست ها به ترتیب مواردی:

۱_میزان و درصد علاقه کاربر به پیج و محتوا.

۲_درصد ارتباط کاربر با پیج مربوطه و محتوای مشابه آن پیج.

۳_زمان منتشر کردن پست،نشان داده می شوند.

در این ترتیب نشان دادن پست ها.زمان اولویتی آنچنان نداشته و ان چه که اولویت دارد علاقه و ارتباط و تعامل با پست ها و محتوای پیج می باشد که این مسئله دارای درجه اهمیت بالایی است.

با رعایت کردن نکات کلیدی و تولید و تهیه کردن محتوای جذاب در زمان شلوغ و پر بازده،پست هایتان بازدید بیشتر،لایک و کامنت ها و حتی تعداد فالوورها با پست هایتان اضافه خواهد شد. پیج تان گسترده تر و کیفیت و همچنین محتوای پیج از دید اینستاگرام افزایش یافته و پیج تان به سرعت و بهتر رشد خواهد کرد.

ادمین پیج برای انتخاب زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

اگر وقت و حوصله کافی برای اداره پیچ خودتان را ندارید پس ادمین استخدام کنید : بله به طور حتم ساخت و تولید محتوای تاپ و در سطح عالی به صورت پی در پی و مستمر امری خسته کننده و وقت گیر است پس اگر حوصله و وقت کافی برای تولید محتوا را ندارید پس این کار را به شخصی قابل اطمینان بسپارید تا ادمین پیج اینستاگرام شما شود و در ساخت و تولید محتوایی ارزشمند و تاپ و البته مخاطب جذب کن به شما کمک کند.

به مخاطب احترام بگذارید

به مخاطب و ممبر های کانال خود نهایت احترام را بگذارید یعنی چگونه؟ این گونه که با گذاشتن نظر سنجی های دوره ای در استوری راجع به بیس مطالب و پست ها این حس رو به مخاطب القا کنید که برایتان مهم هستند و برای مطالب وقت زیادی می گذاریم و آن مطالبی را بگذارید که مخاطبان پیج آن را بیشتر دوست دارند.
پس همیشه نظر اکثریت مخاطبان و ممبر ها را در اولویت کار خود قرار دهید چون آن ها هستند که باید برای شما مهم باشند.

 

جذابیت های اینستاگرام

برای استفاده از این قابلیت جذاب و زیبا در برنامه اینستاگرام خود پس از انتخاب تصویر خود بر‌ روی گزینه edit کلیک کرده و تغییرات خود را اعمال کنید. برای فرض مثال می توان از قابلیت های جذاب کم و زیاد کردن غلظت تصویر و تغییر دادن کنتراست را کنترل کنید.

برای پیدا کردن پست های لایک شده توسط خودتان نیازی به گشتن به مدت زمان طولانی در اکانت ها نیست و تنها با وارد شدن به اکانت خود و قسمت پروفایل‌ با کلیک آیکون سه نقطه که منوی آپشن را برای شما باز میکند گزینه Posts you’ve Like را انتخاب نمایید و در ادامه در صفحه ای که می بینید تمامی پست هایی ک توسط‌شما لایک شده مشاهده می شود.

اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران خود ارائه داده که محدود کردن یا واژه restrict می باشد که این قابلیت باعث شده که در تعاملاتی ک با کاربران دیگر دارید و نسبت به شخص‌ و اکانتی احساس خوبی ندارید را محدود و بلاک کنید.

این قابلیت رستریکت با گزینه بلاک کردن یکی‌نیست و متفاوت است; با این تفاوت که اگر شما شخصی را رستریکت کنید هرگز‌ متوجه این اقدام شما نمی‌شود و حتی اگر روی‌پست های شما نظر‌بگذارند فقط خودشان می توانند این کامنت را مشاهده کنند و نه شما و ن هیچ شخصی‌دیگر نمی‌تواند این نظر‌را ببینند،ولی با بلاک کردن شخص‌ متوجه خواهد شد که از طرف شما بلاک شده است.