اینستاگرام شبکه ای است که به شدت در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کسب و کارها برای اینکه بتوانند مشتریانی از سراسر ایران و حتی جهان به خود جذب کنند، به ساخت پیج کسب و کار اینستاگرام روی آورده اند. اگر به فکر ساخت یک پیج بیزینسی هستید و تمایل دارید کسب و کار خود را گسترش دهید، باید بدانید که موفقیت این پیج ها در اینستاگرام به شدت وابسته به تعداد فالوور است. به این معنا که هر چقدر بتوانید فالوور واقعی جذب کنید که پست های شما را مشاهده کنند، لایک و کامنت و یا استوری کنند، امکان موفقیت شما تضمین شده است.

در این مقاله با روش های جذب فالوور آشنا خواهید شد. اگر شما هم جزو افرادی هستید که پیج تجاری خود را تازه تاسیس کرده اید و به دنبال بهترین روش های جذب فالوور هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

جذب فالوور

  • پیج خود را به شکل هدفمند و با قیمت مناسب تبلیغات کنید.

تبلیغات هدفمند یکی از روش های جذب فالوور است. بهترین روشی که با استفاده از آن می توانید محصولات و خدمات خود را به کاربران پیج های دیگر معرفی کنید و از این راه مشتریان زیادی از سراسر کشور جذب کنید. همچنین برای انجام تبلیغات ارزان می توانید از سایت های بزرگ خرید و فروش محصولات استفاده کنید و سایت و یا پیج خود را در آن ها تبلیغ کنید.

  • به طور منظم در پیج خود فعالیت داشته باشید.

در طول روز زمانی را برای قرار دادن پست و استوری در پیج خود انتخاب کنید. البته نباید در گذاشتن پست و استوری زیاده روی کنید. چرا که جواب عکس می دهد و ممکن است فالوورهای خود را از دست بدهید. همچنین طبق الگوریتم اینستاگرام ممکن است بلاک شوید که در این صورت به پیج تجاری خود ضربه بزرگی وارد خواهید کرد. سعی کنید پست گذاری را در ساعت هایی از شبانه روز انجام دهید که کاربران بیشتری در آن ساعت فعال هستند.

  • از پاپ آپ به صورت هدفمند بهره بگیرید.

زمانی که یک اپلیکیشن را در گوشی خود باز می کنید، با یک سری پیغام تبلیغاتی مواجه می شوید که پاپ آپ نامیده می شوند. می توانید از این تبلیغات برای پیج خود استفاده کنید. کاربر با مشاهده پاپ آپ تبلیغاتی شما با میل خود وارد صفحه شما شده و پیجیتان را دنبال می کند.

جذب فالوور

  • آدرس پیج خود را روی کارت ویزیت چاپ کنید.

بسیاری از کسب و کارها برای معرفی محصولات و خدمات خود از کارت ویزیت استفاده می کنند. می توانید روی کارت ویزیت، آدرس پیج اینستاگرام خود را چاپ کنید و از مشتریان خود بخواهید شما را در صفحات مجازی دنبال کنند. به این ترتیب نه تنها فالوورهایتان افزایش می یابد. بلکه پیج شما از طریق همان مشتریان به دیگران معرفی می شود و بیش از گذشته کاربران از کسب و کار شما استقبال می کنند.

  • از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید.

هشتگ ابزار بسیار قدرتمندی است که در صورتی که بتوانید از آن به درستی استفاده کنید، به شدت روی موفقیت شما در جذب فالوور پیج موثر خواهد بود. بسیاری از کاربران برای رسیدن به پیج مورد نظر خود، کلمه خاصی را در بخش سرچ اینستاگرام وارد می کنند. می توانید کلمات مرتبط با کسب و کارتان، نام پیج و مواردی از این دست را به عنوان هشتگ در قسمت کپشن مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید که بیش از حد از هشتگ استفاده نکنید. پست شلوغ شده و از حوصله کاربر خارج می شود و هر آن ممکن است از طرف اینستاگرام بلاک شوید. تعداد استاندارد هشتگ برای هر پست ۹  عدد است.

  • با فالوورها و پیج های کاری مشابه در ارتباط باشید.

یکی از روش های جذب فالوور این است که با آن ها ارتباط مداوم داشته باشید. به کامنت ها و دایرکت های آن ها با احترام و حوصله جواب بدهید و حس ارزشمندی را به آن ها القا کنید. کاربران پیج هایی که ادمین ها با ادب و احترام و گاهی شوخ طبعی با آن ها ارتباط برقرار می کنند را هیچوقت فراموش نمی کنند و دیگر کاربران را نیز به دنبال کردن این پیج ها دعوت می کنند. در بخش کپشن و یا استوری از مخاطبان سوال بپرسید و به این ترتیب راه های ایجاد ارتباط را افزایش دهید. با پیج های همکار در ارتباط باشید و از آن ها برای انجام تبلیغات پیج خود کمک بگیرید.

  • از پست های مناسب و عکس های با کیفیت استفاده کنید.

انتخاب پست ها و عکس ها یکی از مهم ترین روش های جذب فالور است. کاربر اولین چیزی که از شما می بیند ظاهر پیجیتان است. با انتخاب پست های جذاب و تصاویر با کیفیت در ابتدای راه چشم ها را به خود جذب می کنید و کاربر را به فالو کردن پیجیتان دعوت می کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمایی کامل Guide اینستاگرام در 7 نکته مهم

  • ساده ترین روش جذب فالوور: خرید فالوور

یکی از ساده ترین و در عین حال بهترین روش های جذب فالوور، خرید فالوور است. با خرید فالوور با یک تیر دو نشان می زنید. اول اینکه یک شبه ره صد ساله را طی می کنید و به هدف خود که جذب فالوور است می رسید. در حالی که با روش های دیگر، حداقل ۶ ماه تا یک سال طول می کشد تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید. دوم اینکه خرید فالوور باعث می شود پیج شما برای کاربران بیشتری نمایش داده شود و به این ترتیب باز هم بتوانید فالوور بیشتری به پیج جذب کنید. البته توجه داشته باشید که خرید فالوور حتما باید از سایت معتبر انجام شود.

سایتی که فالوورهای واقعی و بدون ریزش ارائه می دهد و این اطمینان را به شما می دهد که فالوورها صد در صد ایرانی و واقعی هستند. اگر می خواهید فقط در ایران فعالیت داشته باشید، باید به فکر خرید فالوور ایرانی باشید.

جذب فالوور

کلام پایانی

در این مطلب با روش های جذب فالوور آشنا شدید. اما آنچه که مسلم است این است که افراد به دنبال ساده ترین راه برای جذب فالوور یعنی خرید فالوور هستند. فالوورسیتی بسته های خرید فالوور با قیمت مناسب در اختیار کاربران گرامی قرار داده است که می توانید متناسب با تعداد فالوور مد نظرتان یکی از آن ها را انتخاب کنید. در صورت تمایل به دریافت مشاوره برای خرید فالوور می توانید با ما در ارتباط باشید.