خلاص شدن ریپورت اینستاگرام

مطمئنا شما هم میدانید کاربردی ترین اپلیکیشن اجتماعی در سطح جهانی اینستاگرام می باشد.این اپلیکیشن دارای میلیون ها کاربر است.یکی از مزیت های آن این است که اینستاگرام هرچند مدتی،برنامه به روز و آپدیت می شود که با این اپدیت باعث رفع مشکلات در نسخه های قبل اش می شود و قابلیت های جدیدی را هم به این برنامه اضافه می کند.یکی از مشکلاتی که بین کاربران در یه شرایط خاصی اتفاق می افتد،ریپورت شدن است.

خلاص شدن ریپورت اینستاگرام

شاید هر یک از شما به این مشکل‌ برخورده باشید،این اتفاق در طی یک سری شرایطی بوجود آمده و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی ،یک سری محدودیت های برایمان پیش می آید که آنچنان هم خوشایند نخواهد بود.قبل از آنکه طریقه ی رفع ریپورت را بگوییم،ابتدا دلایل ریپورت شدن کاربران را توضیح خواهیم داد تا با دانستن ریشه ی این مشکل و رعایت کردن مقررات،دیگر این اتفاق برایمان تکرار نشود.

برای خلاص شدن ریپورت اینستاگرام باید به موارد زیر توجه کنید

باید تمام موارد زیر را مورد توجه قرار دهید و ببینید که کدام کار را انجام داده اید و ریپورت شده اید.

۱: رعایت نکردن حق کپی رایت کاربران مختلف.

۲: بلاک شدن توسط افراد مختلف.

۳: منتشر کردن پست های تبلیغاتی غیر مجاز و اسپم.

۴: ارسال کردن به تعداد زیاد دایرکت به کاربران.

۵: در یک روز به مقدار زیاد،آنفالو کردن کاربران.

۶: رد کردن محدودیت منتشر کردن پست در طول روز.

۷: رعایت نکردن قوانین اینستاگرام.

۸: مطابقت نام کاربری یک شخص با حساب کاربری ک تیک آبی دارد.

۹: فالو کردن اشخاص به تعداد زیاد در یک روز.

۱۰: منتشر کردن پست هایی که شامل بار روانی باشد و یا ضد حقوق بشری باشد.

مواردی که اشاره شد از دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام می باشد و اگر دچار این مشکل شدید بدانید به دلیل موارد مذکور می باشد.

برای آنکه بدانید شما بلاک شده اید یا نه،به موارد زیر دقت کنید

۱: عدم امکان کامنت گذاشتن.

۲: عدم امکان فالو کردن.

۳: عدم امکان لایک کردن.

۴: عدم امکان ارسال دایرکت به آیدی های مختلف.برای شناسایی و فهمیدن اشخاصی که ما را بلاک کرده اند،دراولین مورد می توان گفت که با جستجوی نام آن ها در برنامه باعث می شود که حساب آن را برایتان بالا نیاید و هیچ حسابی مشاهده نخواهید کرد و این یعنی شما بلاک شده اید.در دومین مورد می توان توسط دانلود و نصب برنامه + unfollowers افرادی را که شما را بلاک کرده اند را شناسایی کنید.

برای شناسایی این افراد بعد از نصب برنامه در گوشی خود،هررو‌ز آن راچک کرده تا به شما نشان دهند که چه اشخاصی شما را بلاک کرده اند.در این بحث به راه هایی برای رفع ریپورت می پردازیم و آشنا خواهید شد.

در اولین اقدام برای رفع ریپورت،تغییر دادن شماره تلفن و آدرس ایمیل حساب کاریتان می باشد.برای تغییر دادن شماره تلفن و آدرس ایمیل بعد از ورود به اینستاگرام در قسمت پروفایل خود(profile), گزینه ویرایش پروفایل(edit profile) را انتخاب نموده و سپس تغییرات را اعمال نمایید.در‌قدم دوم برای رفع مشکل ریپورتی،قابلیت درخواست رفع ریپورت برای اینستاگرام می باشد.

خلاص شدن ریپورت اینستاگرام

برای این کار بعد از ورود به اینستاگرام از صفحه پروفایل وارد تنظیمات شوید در این صفحه گزینه ای به نام “report a problem” را مشاهده می کنید و این گزینه را انتخاب نمایید.سپس بعد از باز شدن پنجره ای که شما را به اپراتور اینستاگرام متصل می کند و می توانید درخواست رفع ریپورت خود را بدهید. برای ارسال این درخواست دقت داشته باشید که پیام شما باید کوتاه باشد تا تیم بررسی اینستاگرام سریعتر مشکل شما را حل کنند.

برای نمونه پیامی را برای شما که حاوی متن می باشد را آماده کرده و می توانید از آن استفاده کنید.
Hello instagram team;unfortunately I noticed a report message and problem while I didn’t do anything.please recheck the problem and fix it.thanks.
در قدم دوم برای رفع ریپورت،کمک گرفتن از فالور هایمان می باشد.این اقدام به این صورت است که از دوستان خود درخواست کنید ک برایتان کامنت انگلیسی در زیر پست هایتان بگذارند.این عمل‌ به اینستاگرام اثبات می کند که اسپم نیست.اگر بعد از انجام تمامی روش ها و راه های ممکن،از ریپورتی خارج نشدید،باید صبر کنید تا مدت زمان ریپورت شما که یک عدد نامشخصی می باشد،به اتمام برسد و سپس از بلاکی در بیایید.

در قدم چهارم برای رفع ریپورت،این است که طبق این اطلاعات داده شده شما اطلاعات کافی راجع به طریقه ی ریپورت را کسب کرده اید.پس با انجام ندادن آن ها و رعایت کردن قوانین از ریپورت شدن خود جلوگیری خواهید کرد.پس علت ها را به خوبی مطالعه نموده و به خاطر بسپارید تا با مشکل‌ ریپورتی مواجه نشوید.